WGA ani AIAS cenu Zaklínači neudělili, figurka

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem WGA ani AIAS cenu Zaklínači neudělili, figurka

Za sebou máme další veliké vyhlašování cen. Zaklínač i přes nominace, se vítěžem bohužel nestal. Jde o ceny od WGA a AIAS. WGA nominovalo Zaklínače na cenu VIDEOGAME WRITING, avšak za vítěze ozaničli hru Dead Head Fred. AIAS hru nominovalo na Role-Playing Game of the Year, ale vítězem se stal Mass Effect. Nyní ještě zbývá vyčkat do vyhlášení VES, kde je Zaklínač nominován v kategorii Outstanding Pre-Rendered Visuals in a Video Game.

Jeden čtenář (Steven), mě upozornil, že na polské stránce, kde i bez D’jinni již vytvořili několik modifikací, je i mód s názvem „Mod raising difficulty level„. Pokud jste tedy již Zaklínače dohráli na těžkou obtížnost a chcete zkusit ještě těžší, tak je to jasná volba.

Martin Schovanec z Xzone v diskuzi upozornil, že je možnost, že získají k prodeji přebytečné figurky. Myslím ale, že s nějakou nízkou cenovou relací nejspíše počítat nemůžeme. V Polsku se na Gram.plfigurka prodávala za 175 zł, což je v korunách asi 1245 Kč. Jinak podle ohlasů je prý figurka pěkná, hezky namalováná, avšak je na tom hůře se stabilitou a jsou zde nějaké drobné odchylky (např. tvar mečů) od herní postavy (thx MdT).