Zaklínač 2 v Today On the Spot, čtvrté Making Of video

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zaklínač 2 v Today On the Spot, čtvrté Making Of video

Známý zahraniční server Gamespot.com ukořistil exkluzivní záběry ze Zaklínače 2 a zároveň pořídili interview s Tomaszem Gopem v rámci svého programu Today On the Spot. Na nových záběrech uvidíte jak nyni vypadají souboje, používání znamení, zpomalení boje pro změnu zbraní/znamení uvidíte rovněž Geralta s kapucí (opravdu nezvyklé), wraithy, arachase, prohledávání mrtvoly a spoustu dalšího zajímavého. Celý pořad naleznete zde (o Zaklínači 2 se začíná mluvit v páté minutě), anebo můžete sestříháné video zhlédnout i na Youtubu (např. zde). (thx 2 Davda)

Včera bylo vydán další díl ze série Making of. V již čtvrtém dílu se tvůrci zaměřili na popis tvorby lokací. Ve videu nalezneme i pár nových nových záběrů a rovněž nás mohou i zaujmout i některé informace – např. Geralt za příběh navštíví minimálně 3 království. V rámci jednotlivých království bude zřejmé rozdíly v krajině, podnebí i architektuře. Veškeré lokace jsou velmi detailně propracovány – v každé z nich je spousta míst (skalní pukliny, průrvy, příkopy …), kterých si všimnete až když budete dané místo detailně prohledávat. Co se týče architektury, tak tvůrci jsou velmi pyšní na to, že prakticky od nuly sami vymysleli architekturu trpasličího města a její význam se nebojí srovnat s tím, jaký dopad měla Tolkienova tvorba na představu o elfech. Celé video naleznete zároveň i česky otitulkované na homepage.