Heroes desková hra v češtině

5 snadno přehlédnutelných detailů v Zaklínači 3- druhá část

Rubriky: Zaklínač 3 | komentáře (1)

3. Klepna jako jednorožec v NG+

Ne, nemluvíme zde o nějakém bláznivém módu. V Zaklínači 3 si opravdu můžete ozvláštnit několikáté hrání přeměnou Klepny v jednorožce. Ptáte se jak? Při zakládání NG+ stačí použít uloženou pozici, ve které se Geralt nachází v Kraji tisíce bájí (jeden z úkolů v datadisku O víně a krvi) a je to!

O povaze tohoto jevu se vedou vášnivé diskuse, jedni tvrdí, že se jedná o bug způsobený chybou v kódu, zatímco druzí ho považují za skrytý vtípek. Odpověď se opět pravděpodobně nedozvíme.

4. Tajná místnost ve Wyzimě

Ve wyzimském paláci hráči stráví jen pár desítek minut, přesto málokdo ví, že tato nevelká lokace obsahuje svou skrytou místnost, ve které na všímavé objevitele čeká menší poklad a dopis majitele. Návod vám poskytne následující video.

5. Výběrčí daní v datadisku Srdce z kamene

Podvádět se nevyplácí a to ani v roli Geralta z Rivie, následující text je toho důkazem. V raných fázích hry bylo oblíbenou metodou ziskuchtivých exploiterů zabíjení krav, vybírání cenných kůží a jejich opětovné spawnovaní pomocí meditace, chytré že?

Vývojářům se to však nelíbilo a daný problém vyřešili skryptem, který čas od času na dané farmě místo krávy vygeneroval nebezpečného běsa. Některé podvodníky to odradilo, ale zcela jistě ne všechny.

V pozdějším datadisku tedy CPDR těmto zatvrzelcům poslal do cesty výběrčího daní, který upozorňoval právě na tyto nekalé praktiky a případně vám podvodem získané peníze zabavil. Hráči, kteří spáchaný podvod popřou pak od úředníka získají speciální „diplom za poctivost“.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mailo
Host
Mailo
7 let před

Takže u Výběrčího daní zapierať zapierať a zapierať.