Heroes desková hra v češtině

Česká Platinová edice Zaklínače má stanoveno datum vydání!

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Česká Platinová edice Zaklínače má stanoveno datum vydání!

Dnes CD Projekt CZECH vydal tiskovou zprávu ohledně Platinové edice Zaklínače. Datum vydání je stanoveno na zítřek – 21.8 a cena by měla být 599 Kč. Prakticky jde tedy o hru opatchovanou na verzi 1.5 a doplněnou o určité bonusy v elektronické formě (v tištěné formě bude jenom krácený manuál). Patch 1.5 ruší nutnost mít DVD při hraní v mechanice, opravuje pár drobných technických chyb a přináší 5 nových dobrodružství od fanoušků (ty jsou anglicky, patch s českými titulky vydá CDP CZ později).

Myslím, že tato edice hry je spíše cílena pro hráče, kteří mají prvotní edici Zaklínače anebo hru vůbec nevlastní. Majitelé Rozšířené či Sběratelské edice opravdu nemají moc důvodů ke koupi (dost bonusů je navíc volně dostupných). Nejvíce lákavým bonusem je nejspíše bestiář, který byl součástí pouze Sběratelské edice. Oproti polské Platinové edici chybí Artbook, což je knížečka s koncepty, nákresy a dalšími grafickými elementy z vývoje hry, které celkem zabírají 150 stran. Nyní již tedy přikročme ke kompletnímu seznamu bonusů.