Heroes desková hra v češtině

The Witcher Adventure Card Game a česká Platinová edice Zaklínače

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher Adventure Card Game a česká Platinová edice Zaklínače

Karetní hra The Witcher Adventure Card Game, která u nás není moc známá, protože vyšla pouze polsky (ale i tak zde o ní máme pár článků), bude přeložena do angličtiny a španělštiny. Španělská verze bude dostupná v srpnu a distribuovat ji bude Gen X Games. Anglický překlad mít premiéru během podzimu na německém Spiel’09 v Essenu. Tato verze bude distribuvaná sítí obchodů Kuźnia Gier (seznam obchodů prodávajících jejich produkty mimo Polsko – v České republice tento obchod pobočku nemá). Uvažuje se také o překladu do dalších jazyků.

UPDATE (15:10): CD Projekt CZECH dnes oficiálně prostřednictvím svých newsletterů oznámil, že Platinová edice Zaklínače vyjde v srpnu. Hra bude obsahovat všechny patche až do verze 1.5 a bonusové DVD se starými a novými bonusy. Nová dobrodružství od fanoušků, která jsou součástí verze 1.5, budou přeložena do češtiny. Momentálně probíhá test české lokalizace. Na závěr už jen dodám, že běžná Platinová edice od CDP stojí 599 Kč, takže Zaklínač snad nebude výjimkou.