Comgad přechází pod Surtep

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Comgad přechází pod Surtep

Dnes před pár hodiny Comgad (dřívé CD Projekt CZECH) na svém facebooku oznámil, že přechází pod nového vlastníka, kterým se stala společnost Surtep s r.o.

Tisková zpráva: Společnost Comgad (bývalý CD Projekt Czech) oznamuje přechod pod nového vlastníka, jímž se stala společnost Surtep s.r.o. Comgad i do budoucna zůstává samostatně fungující firmou a bude zajišťovat distribuci počítačových her na českém a slovenském trhu. Prokuristou a výkonným ředitelem Comgadu bude Milan Czarnowski, stejně tak i zbytek zdejšího týmu zůstává bez personálních změn. Na základě podepsané distribuční smlouvy s CD Projekt Sp.z o.o. má Comgad exkluzivní distributorská práva na všechny dříve vydané hry a další licence na český a slovenský trh. CD Projekt Sp. z o.o. také představí Comgad jako oficiálního nástupce CD Projekt Czech všem svým současným partnerům. (více se dočtetezde)

Zároveň byl Comgad dotázán ohledně lokalizace Zaklínače 2 – zdali bude kompletní český překlad i s dabingem. Odpověď? Finální rozhodnutí ještě nepadlo. Záleží na mnoha faktorech, především na množství textů a dabingu. Předběžně se však s dabingem počítá.