Heroes desková hra v češtině

FAQ k uniklému videu z The Witcher 2

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FAQ k uniklému videu z The Witcher 2

Ač tvůrci před pár dny řekli, že k videu z The Witcher 2: Assassins of Kings se nějak vyjadřovat nebudou, tak i přes to publikovali krátké FAQ, které zodpovídá některé základní otázky.

Ukazuje uniklé video hotový (nebo alespoň skoro hotový) produkt?
Jak Adam (CD Projekt RED CEO) poznamenal v naší odezvě na únik, video bylo vytvořeno při použití velice rané alfa verze Zaklínače 2 a tedy rozhodně neodráží žádným způsobem kvalitu finálního produktu. Vpodstatě bylo video vytvořeno před šesti měsíci s cílem ukázat hru potenciálním publisherům a hodně se od této doby změnilo. Video navíc vůbec neukazuje hlavní aspekt hry, kterým je příběh. Vkládáme veliké usílí do tvorby příběhu, který je nyní ještě více napínavý a fascinující, čímž dáváme našim fanouškům přesně to, co očekávají.

Nelíbí se mi Geraltův hlas. Jsou tyto nahrávky finální?
Po zhlédnutí videa se mnoho z vás obávalo o kvalitu nahrávek a dalších hlasů, používaných vůdčími charaktery. Jsme hrdí na to, že členové našeho týmu umí imitovat anglický přízvuk tak dobře, že někteří lidé považovali tyto hlasy za součást finálního produktu:) Každopádně neplánujeme přeměnit RED na světově první nahrávací studio bez rodilých mluvčích, kde by ne-herci nahrávali pro anglické filmy a hry. Nebojte se, zůstaneme u naší normální práce. Hlasy ve videu nejsou žádným způsobem finální a byly vytvořeny pouze pro účely prezentace. Mimochodem – mě osobně se také Geraltův hlas ve videu nelíbí ;).

Budou tvůrci Zaklínače zapojeni i v tvorbě Zaklínače 2?
Zaklínač 2 je vyvíjen stejným týmem lidí, kteří jsou zodpovědní za první hru, ale jsou v něm nějaké nepatrné změny (avšak stále 50+ lidí z vývoje Zaklínače zůstalo). Je pravda, že ve vývojovém oddělení CD Projektu byly nějaké provedeny nějaké škrty, avšak ty byly více méně spojeny s zamrazením vývoje The Witcher: Rise of The White Wolf.

Jaké je datum vydání?
Zatím jsme nestanovili datum vydání. Bude to oznámeno zároveň s naším budoucím publisherem. Ať tak či onak, prosím neočekávejte hru příliš brzo. Zaklínač 2 je ve vývojové fázi a jakkoliv je velký a komplexní, tak stále máme před sebou velmi mnoho hodin práce.

Kdy uvidíme více materiálů ze hry?
S výjimkou toho FAQ neplánujeme v brzké době vydat jakékoliv materiály. Oficiální trailer a ostatní věci budou řešeny s naším publisherem a rozhodně to nebude nějak brzo. Omlouváme se.

Jaký engine bude použit v Zaklínači 2?
Hra již více nevyužívá Aurora engine. Vyrobili jsme zbrusu nový engine určený pro vytváření her, jejichž vlastnosti a plány jsme si zamilovali. Nový engine je plně přizpůsobitelný a, no… pekelně nadupaný:) Věříme, že nám to umožní vyhnout všem potížím, kterými jsme procházeli během vývoje prvního Zaklínače. Přesné parametry, prvky a jméno enginu odhalíme až po oficiálním oznámení.

Na jaké platformy bude hry?
Ačkoliv bylo a je PC jasnou volbou pro Zaklínače 1, chceme také vydat hru na konzole. Více informací vydáme až v oficiálním oznámení hry.

Zůstaňte naladěni!
Tom Gop
Senior Producent
CD Projekt RED