Game of the Year Edice Zaklínače 3 potvrzena

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Game of the Year Edice Zaklínače 3 potvrzena

Před několika dny na stránkách německé ratingové firmy unikla informace, že se CD Projekt chystá v dohledné době vydat Game of the Year Edici Zaklínače 3 pro PC, PS4 a Xbox One. Game director Konrad Tomaszklewicz se proto v rozhovoru pro Eurogamer nechal slyšet, že přípravy Game of the Year Edice jsou opravdu v plném proudu a že firma brzy zveřejní všechny potřebné detaily.

„Brzy zveřejníme více detailů včetně data vydání. Mezitím bych rád poděkoval všem fanouškům našich her za podporu- jste vážně úžasní!“

Edice bude samozřejmě obsahovat základní hru, datadisk Srdce z kamene a O víně a krvi, ale zda nám vývojáři nabídnou i nový obsah (např. nové cut scény nebo úkoly) zatím nevíme. Nabízí se však otázka, zda se opravdu jednalo o únik informaci nebo pouze o falešný „leak“, jenž je ve videoherním a obecně zábavním průmyslu tak rozšířenou reklamní praktikou.

Co je však neodiskutovatelné, je fakt, že si Zaklínač 3 edici za hru roku opravdu zaslouží. Nezapomínejme, že získal neuvěřitelných 251 těchto prestižních ocenění a to ho řadí na první příčku žebříčku kritiky nejoceňovanějších her, vysoko nad The Last of Us od Amerického studia Naugty Dog, které stojí také za populární serií Uncharted nebo (něco pro videoherní pamětníky) plošinovkou Bandicoot. Po celém světě se také prodalo víc než 6 milionů kopií, což je uctyhodné číslo. Těšíte se se?