Gwent: Art of The Witcher Card Game vyjde v říjnu – kompletně v češtině

Rubriky: Gwent: Karetní hra, Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gwent: Art of The Witcher Card Game vyjde v říjnu – kompletně v češtině

Po úspěšném vydání průvodce a ilustrační knihy – Zaklínač a jeho svět, vydá společnost CD Projekt RED ve spolupráci s českými vydavatelstvím Fantom Print a CREW, novou obrazovou knihu Gwent: Art of The Witcher Card Game. Jak už napovídá název, artbook se bude věnovat zejména malbám z karetní hry Gwent. Nebudou ovšem chybět také malby z původního příběhu Zaklínače. Díky výše zmíněmným společnostem si navíc budeme moci knihu a veškeré příběhy k jednotlivým artům dopřát v plnohotném českém překladu.

Společnost CREW ovšem o víkendu informovala fanoušky skrze sociální sítě o drobném zádrhelu při tištění. Gwent: Výtvarné umění zaklínačské karetní hry (to jest mj. oficiální český název) tedy vyjde celosvětově již v průběhu měsíce září 2017, přičemž v ČR se dočkáme o měsíc později.

Artbook bude obsahovat cirka 250 stran originálních kreseb a příběhů spojených se hrou. Doporučené cena této knihy je 599 Kč a objednat si jí můžete zde. Čekání si můžete zkrátit prohlídkou několika stránek přímo z české verze.