Heroes desková hra v češtině

Konec dlouhým vzdálenostem mezi Vranohradem a nejbližším rozcestníkem

Rubriky: Zaklínač 3 | komentáře (1)

Očividně nejsem sám, koho rozčiluje absurdně dlouhá vzdálenost mezi Vranohradem (Crow’s Perch) a nejbližším rozcestníkem, který je umístěn za řekou, mimo hlavní „městskou“ část. Hráč tedy musí po každém rychlém přesunu absolvovat dobrých 30- 40 vteřin dlouhý běh do kopce a prodírat se ulicí plnou lidí, což může být, obvzláště na koňském hřbetě, trochu problém.

Možná si říkáte, že půl minuty není nijak závratná doba, připoměňme však fakt, že tuto trasu musí hráč v průběhu hraní zaběhnou nespočetněkrát, neboť se zde nachází mimojiné i legendární kovář a zaklínačskou zbroj chce přeci každý. Věřte, že po padesáte už vám tato cesta poleze pěkně na nervy.

Polský moder Murzinio však tento problém konečně vyřešil tím, že na Vranohradskou tvrz jednoduše umístil další rozcestník, cesta ke kováři se tak zkrátí na pár vteřin. Stejně tak umístil rozcestník i před mečíře Hattoriho v Novigradu, který trpěl stejným neduhem.

Přestože sám nejsem příznivcem módů, které nějak výrazně upravují hratelnost, tento jsem nainstaloval okamžitě, co jsem ho na stránce Nexus.com objevil. Škoda jen, že nevznikl trochu dříve, jeho génia tak ocením až v době, kdy se do Zaklínače pustím znovu.

Narazili jste při hraní na podobnou situaci, která vás nepřestává rozčilovat? Pište do komentářů zde nebo na naší facebookové stránce.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mlizisopom
7 let před

tat hra děkuji dobrý článek
——————————-
superfighters