Netflixu se rozpadá Zaklínač pod rukama. Henry Cavill nečekaně složil roli Geralta z Rivie.

Rubriky: Seriál Zaklínač | komentáře (2)

Poměrně překvapivé ohlášení vydal sám herec a představitel Geralta z Rivie v seriálu Zaklínač – Henry Cavill. „Moje cesta Geralta z Rivie byla plná příšer i dobrodružství, bohužel ve čtvrté sezóně odložím svůj medailon a meče.“ Nečekaný zvrat v seriálovém Zaklínači zanechává hořkost v ústech fanoušků, který akorát kumuluje napětí mezi odpůrci seriálového zpracování a tvůrců seriálu.

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Co se to tu k*rva děje?

Tohle na reputaci seriálu Zaklínač ale vůbec nepřidá. Henry Cavill, který mnohdy sám držel osud a kvalitu seriálu Zaklínač složil svou roli jako Geralt z Rivie. Medialon vlka přenechává herci Liamu Hemsworthovi. Takto hektický zvrat vyvolává spousty otázek. Co? Proč? Jak? Ale vlastně – o co tu sakra jde?

Už od samotných začátků se tvůrci seriálu potýkají s narážky na nesouvislost dějové linky a spousty negativních komentářů k provedení jako takovému. Ono vlastně není úplně košer namlsat fanoušky informacemi, jak seriál půjde ve šlépějích knižního zpracování a pak se na to vybodnout. Samotní tvůrci navíc nedávno přidali do ohně žabomyší války svými komentáři o neoblibě knižního a herního zpracování Zaklínače. Z čehož se dost možná strhne další vřava nenávisti.

Král je mrtev, ať žije král?

Třetí řada seriálu Zaklínač, která vyjde v půlce roku 2023 stále ještě patří Henrymu Cavillovi. Což může do jisté míry zavánět další habaďůrou ze strany tvůrců. Zabije Netflix slavného Geralta z Rivie a přenechá příběh novému Zaklínači? Žádná detailní informace o důvodech těchto změn nebo hypotéz zatím nepadla. Nicméně je nutné podotknout, že podobný krok bude téměř jistě odsouzen komunitou a skalními fanoušky zaklínačského universa.

Liam Hemsworth je Geralt z Rivie..

Australsky herec Liam Hemsworth znamý zejména z filmů Hubnger Games zveřejnil vyjádření – „Jako fanoušek Zaklínače jsem nadšený z možnosti zahrát si Geralta z Rivie. Henry Cavill byl neuvěřitelným Geraltem a já jsem poctěn, že mi předává otěže a dovoluje mi převzít čepele Bílého vlka pro další kapitolu jeho dobrodružství.“

Jak bude děj navazovat nebo jak začne čtvrtá řada seriálu Zaklínač zatím není známo. Otázkou je zda to bude za pár let ještě někoho zajímat..

 

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harry
Host
Harry
7 měsíců před

Smutný osud seriálu. Klepy ze zákulisí neznám, ale teď už to na sedm sérií nevidím.