Heroes desková hra v češtině

Nové karty z Gamescomu a pozvánka do bety

Rubriky: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové karty z Gamescomu a pozvánka do bety

Letošní Gamescom přinesl jako vždy mnoho novinek, mezi nimi i několik karet do karetní hry Gwent The Witcher Card Game a to včetně nového Leadera (velitele) jednotek pro Skellige deck.

Jeho a mnoho dalších karet můžete najít v rozšířené oficální databázi, která vám mimo jiné umožňuje nasimulovat vlastní balíček a poměřit jeho sílu s ostatními (zatím pouze skrze statistiky).

Novým velitelem je Harald the Cripple s unikátní schopností posílit všechny karty v balíčku odehraných karet o čtyři body, což může například s kartou Triss Ranuncul tvořit smrtící kombinaci. Další zajímavou kartou je například Schirrú, který funguje podobně jako Scorch, s tím rozdílem, že na hřbitov neumístí nejsilnější vyložené karty, ale nejsilnější z vašeho bitevního pole a nezávisle na jejich síle i z pole soupeře.

Může tak dojít k situaci, kdy soupeř vyloží tuto kartu a přijde o jednotku se silou 15 a vy o jednotku/y se silou 32, což by se s kartou Scorch stát nemohlo. Nejedná se proto o tak univerzálně použitelnou kartu a při jejím vykládání tudíž budou určitě vznikat zajímavé postupy a taktiky.

Neméně zajímavou kartou je Dun Banner Heavy se schopností po dvou odehraných kolech proměnit sám sebe na hrdinskou kartu, která je imunní vůči většině útoků. To však znamená, že musí tato karta zůstat po dobu těchto dvou kol ve vašem bitevním poli, což může být v boji proti zkušenému soupeři problém.

 

Ještě jednou připomínáme, že uzavřená beta bude spuštěna 25. září, tak se nezapomeňte přihlásit.