Nové události okolo Zaklínače 2

Rubriky: The Witcher 2 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nové události okolo Zaklínače 2

Během dneška se staly nečekaný události! Na oficiální stránku byl umístěn poutač naZaklínače 2. Na oficiálním fóru se objevily nové sekce. V jednom z témat na fóru prohlásil Tom Ohle: Vydání směřujeme na Q1 2011. Více informací bude vydáno později dnešní den. Vypadá to, že si na nového Zaklínače ještě rok počkáme.

Krom toho na GameTrailers vyšlo dnes video nazvané Official Debut Trailer, které je plné famózních scén. Více o traileru najdete níže (pozor, následující text může obsahovat spoilery).

UPDATE: Asi před hodinou se na CDProjekt.pl objevila informace, že ohledně distribuce hry podepsal CD Projekt RED smlouvy s Atari Inc. (pro distribuci v Severní Americe), s 1C-SoftClub/Snowball Studios (pro distribuci v Rusku) a s CD Projektem (pro Polsko a Střední Evropu). V článku je ještě zmíněno, že koproducentem se koproducentem polské verze hry stala forma Agora S.A. Nová stránka hry bude spuštěna až 7. dubna

Krátký rozbor traileru

Na první pohled je na Geraltovi patrné, že jeho obličejové rysy byly oproti předchozímu videu o něco zjemněny. Opět potkáme Triss a vztah mezi ní a Geraltem se bude dále rozvíjet. Video také představuje asi dva hlavní antagonisty – jednookého elfa a zjizveného svalovce. Ukázány jsou i dvě nestvůry – jakási ostnatá chobotnice, kterou jsme viděli již v předchozím traileru a hejno jakýchsi stvůr, které jsou poměrně podobné utopencům z jedničky.

Video je uvedeno následujícím textem:
Vzpoura Řádu byla potlačena.
Král Fotest byl zachráněn před tajemným vrahem.
Další dramatická událost následuje navzdory záchraně krále.
Severní království budou brzy uvržena do chaosu.

Toto je překlad dialogu mezi elfem a svalovcem (0:44-1:05):
S: Hluboce se ukloň, stojíš před korunovanou hlavou.
E: A ty jsi?
S: Jsem přítel nelidí. Mám nabídku. Můžu k téhle hlavě přidat pár dalších a všechny budou korunované.
E: Pokračuj.
S: Nechci zlato a ani mě nezajímá sláva vrahů.
E: Proč je teda chceš mrtvé?
S: To je dlouhý příběh.