Odklad, patch 1.3, Blood of the Elves, ceny od Hrej

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odklad, patch 1.3, Blood of the Elves, ceny od Hrej

Dnes nastalo ono tolik očekávané datum! Bohužel mám špatné zprávy. Tvůrcipravděpodobně nestihli vše do dneška připravit nepočítali s jistými právními otázkami ohledně vytváření a publikace modifikací a tak dochází k odkladu. Již dříve se o tom spekulovalo, ale dnes je to oficiální. D’jinni a mód Cena neutrality by tedy měly vyjít v pondělí 17. března nebo pravděpodobně ve středu 26. března.

Zároveň s D’jinni bude vypuštěn i nový patch a to na verzi 1.3, který připraví hru na kooperaci s nástroji přičemž zároveň opraví některé bugy a problémy se stabilitou.

Další kniha bude přeložena do angličtiny. Po Posledním přání (The Last Wish) přichází na řadu Krev elfů (Blood of the Elves), která bude vydána v září tohoto roku nakladatelstvím Gollancz.

Na závěr bych zmínil další ceny pro Zaklínače, které tentokrát udělil český magazín Hrej!. Zaklínač tedy získlad 3. místo v kategorii Hra roku, 2. místo v kategorii Nejlepší scénář, 1. místo v kategorii Nejlepší využití licence, 3. místo v kategorii Nejpříjemnější překvapení. CD Projekt RED se zároveň umístil na 2. místě v kategorii Vývojář roku.

Update: Zaklínač se díky Atari objeví i Steamu. Více na Shacknews.com.