Witcher D’JINNI, PATCH 1.3!

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Witcher D’JINNI, PATCH 1.3!

Je to tu! Je to téměř neuvěřitelné ale dnes jsme se konečně po téměř měsíci odkladů dočkali! Vyšlo D’jinni (v betaverzi) a patch 1.3, který obsahuje i Cenu neutrality (více o módu již ve starší tabulce z tiskové zprávy). Všichni můžete stahovat na thewicher.com/registration (přímé odkazy: patch 1.3, D’jinni). I když tvůrci psali, že vše bude ke stažení pouze pro registrované uživatele, tak sami dali přímé odkazy do novinky. Bohužel velikost souborů může dělat některým lidem problémy. Patch 1.3 zabírá 322MB a bez něj není schopno fungovaní D’jinni, které je velké 40MB. Tvůrci zároveň spustilistránku pro přidávání módů od uživatelů. D’jinni je k dispozici pouze v angličtině.

UPDATE (11.4): Včera večer, kdy toto byla horká novinka, ještě nebyl zveřejněn changelog patche 1.3. Celý jej teda naleznete zde nebo u nás na webu zde. Díky tomu jenom málokdo postřehl varování:POZOR! Module edition hry Zaklínač 1.3 je pouze částečně kompatibilní s uloženými pozicemi z předchozích verzí (1.0, 1.1a, 1.2). Starší pozice sice lze načíst, ale při hraní může dojít k různým nečekaným problémům. Proto po instalaci module edition doporučujeme začít hrát znovu od začátku.Navíc hře jsou hlášeny problémy s českou lokalizací, kdy část textu je třeba anglicky a druhá česky. Vše se prý už řeší. Názory na hratelnost se povětšinou shodují v tom, že je to dobře hratelné, avšak na dojmu značně ubírá to, že není dabing (dialogy jsou „tiché“ a postavy nehýbají ústy). (thx kloudici, MdT).

Tvůrci zároveň oficiálně spustili Wiki na Wikia.com o D’jinni, která je vlastně převedením offline manuálu do online verze.

UPDATE (11.4) #2: Games Tiscali ve své novince napsalo: Zde CD Projekt varoval, že betatest překladu proběhne až dodatečně (jinak by to nepřiměřeně oddálilo vydání updatu i editoru), načež doporučil domácím hráčům, aby vyčkali na opravenou verzi..

UPDATE (11.4) #3: Některé problémy s překladem jsou opravdu nehezké. Za všechno mluví dobře tyto screenshoty: 1,2. (thx kloudici za screeny). Titulky hovorů jsou ale prý povětšinou v pořádku. Opravdu bych ale doporučil vyčkat na betatest (viz. výše)