Prequelová minisérie The Witcher: Blood Origin se odhaluje + vyhlášení vyherců soutěže

Rubriky: Seriál Zaklínač | komentáře

Kdo vydržel do konce druhé řady seriálu Zaklínač, jistě si vychutnal závěrečnou upoutávku na The Witcher: Blood Origin. Netflix převzal oteže do prequlové linky a vydá samostatnou minisérii, jež bude předcházet ději seriálu Zaklínač. Vydání samostatné jednořadovky bude podle všeho už letos v roce 2022. V hlavních rolích se blýsknou Michelle Yeoh, Laurence O’Fuarain, Sophia Brown, Lenny Henry, Dylan Moran a další.

Děj odhalí, co skutečně stálo za zrodem zaklínačů, ochránců obyvatel Kontinentu. Krvavý původ zasazen do děje 1200 lety před narozením Geralta z Rivie. Při válkách mezi mezi lidmi a elfy se také objeví první monstra.

Vypravěčem The Witcher: Blood Origin bude seriálový Marigold – Joey Bateyse. Sekundujícím vypravěčem bude Jacob Collins-Levy coby Eredin, vůdce Divokého honu.

Nezapomeňte si doplnit mezery nebo osvěžit původní knižní příběh!

Kreativní Zaklínačská Vánoční soutěž

Naše Zaklínačskou soutěž, kterou jsme pořádali ve spolupráci s nakladatelstvím CREW je u konce. S drobným zpožděním vyhlašujeme výherce. Zasloužilým kreativcům jsme již odeslali vyhry a vy se můžete podívat, co vytvořili.

3. místo – Viktorie Gailová (digitální kresba)

2. místo – Věra Szotkowská (malba Geralta)

1. místo – Dušan Pluhař ml. (podsvícení zaklínačských znamení)

Jaké ceny soutěžící vyhráli a jak soutěž probíhala se můžete dočíst v článku zde.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments