Heroes desková hra v češtině

Andrzej Sapkowski oslavil 75 let

Rubriky: Ze světa Zaklínače | komentáře

Všimla si toho ale jen polská média. Bohužel ani ona nepřinesla nějaké novinky, v podstatě si jen vzájemně opisují spisovatelův životopis. Bulvár ještě připomíná osobní tragédii – Andrzej se v červnu 2019 uřekl, že (nedávno) přišel o jediného syna. Smrt Krzysztofa Sapkowského je však stále zahalena tajemstvím.

Pokud bychom chtěli být také bulvární, napsali bychom, že o Zaklínači píše již i Žena IN a ukázali bychom třeba obrázek z Redditu:

Komix-AS-Reddit

Obrázek naráží na Sápkovského známou averzi k hernímu zpracování, třebaže mu přineslo hromadu peněz a posílilo prodej knih, které již vyšly v téměř dvaceti jazycích.

Podle médií Sapkowski řekl, že ještě bude psát, ale bez jakýchkoliv podrobností to může být jen zbožné přání.

Závěrem této glosy se krátce vrátíme k seriálu na Netflixu, protože třetí řada seriálu vyjde již 29. 6. 2023. Uvidíme najednou 5 dílů, další 3 o měsíc později, 27. 7. 2023. Český dabing by měl být opět k dispozici. Víme, že 4. série bude již bez výborného Henryho Cavilla, kterého vystřídá Liam Hemsworth.  O důvodech odchodu se stále spekuluje, oblíbená verze je nedostatek úcty produkce ke knižní předloze. Nedávno se začala natáčet čtvrtá sezóna a plánuje se ihned pokračovat pátou. Další osud seriálu bude zřejmě záviset na sledovanosti a finančním stavu Netflixu.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments