Heroes desková hra v češtině

The Strands of Destiny, zemřel Gary Gygax

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Strands of Destiny, zemřel Gary Gygax

Určitě jste postřehli, že jsme spustili odpočet ke dvěma největším událostem. Co si tedy budou moci stáhnout lidé 14. března? Půjde o sadu nástrojů D’jinni, první modifikaci od CDPR – tedy Cena neutrality a poslední dobou se začíná mluvit i o patchi na verzi 1.3. Co však bude obsahem patche není přesně známo, ale patrně půjde o nějaké opravy, které jsou plánovány do Enhanced Edition.

Ještě nevyšlo D’jinni a už se chystá jeden poměrně rozsáhlý mód. Jde o modifikaci s názvem The Strands of Destiny. Celý projek si vzala pod patronát největší polská fanstránka a towitcher.phx.pl.

Toto úterý zemřel Gary Gygax. Společně s oficiálnímy stránkami Zaklínače mu vzdáváme hold. Více v přeloženém textu níže.

V úterý 4. března zemřel Gary Gygax, muž, který pracoval na vytvoření první role-playing hry, Dungeon & Dragons a také na mnoha dalších titulech: AD&D, Chainmail, Dangerous Journeys nebo Legendary Adventures. Mnoho z nás se inspirovalo jeho prací a udělalo první kroky do světa fantasy, které se časem změnily v opravdovou vášeň.D&D bylo nejen pro nás báječnou zábavou, ale i inspirací při tvoření Zaklínače. Jeho odchod je pro nás velkou ztrátou, protože byl to Gary Gygax, kdo položil základy, na kterých byly následující RPG tituly vybudovány a to nej pen&paper. Navzdory faktu, že RPG hry se veůlmi změnily. Děkujeme ti Gary, nebudeš zapomenut.