The Witcher: DuelMail – první dojmy

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher: DuelMail – první dojmy

Dnes byl tedy zahájen otevřený betatest The Witcher: Duelmail, což je flashová online hra vytvořená CD Projektem RED a one2tribe. Jak již status napovídá, tak nejde o finální verzi, která by měla být vydána až 9. května.

Ve finální verzi by již měla být nápověda, plná podpora nestandardních fontů (jako je cyrlice; mj. češi nahlásili problém s háčky a čárkami v přezdívce) a drobné grafické změny. Na oficiálním fóru padly bližší detaily jako více hudby a zvuků, nové obrázky věcí, nový vzhled fóra apod. V brzké době by měl být do hry přidán shoutbox a seznam přátel. Zahrát si nynější verzi může každý, kdo je zaregistrovaný na oficiálním fóru thewicher.com/forum. Navštivte tedy https://duelmail.thewitcher.com a hrajte :)

Mé první dojmy jsou velice smíšené. Ve hře si můžete vybrat jestli chcete hrát za zaklínače, čarodějku nebo chiméru. Zezačátku jsem moc nemohl pochopit soubojový systém, avšak to se mi nakonec po pár prohraných zápasech povedlo. Grafické zpracování je na flashovku jedinečné. Server je momentálně celkem přetížený a tak dlouho trvající nápisy loading celkem obtěžují. Často se taky stane, že hra jakoby spadne. Ale i tak doporučuji si hru ozkoušet a udělat si vlastní názor :)