The Witcher Enhanced Edition na E3 2008

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher Enhanced Edition na E3 2008

Tvůrci vyšli s The Witcher Enhanced Edition na E3 2008. Fanynka didi510 z oficiálního fórapředváděčku navštívila a přepsala informace z oficiálního letáku (velké díky). IGN své dojmy napsalo v tomto článku a Gamespot v tomto. Server Gametrailers včera dokonce publikoval trailer E3 2008 Developers Walkthrough. Co tedy v této edici najdeme?

Anglická verze je z velké části předabována a přepsána. Německá verze má kompletně nový dabing. Ve hře najdeme také zhruba 200 nových animací postav při dialozích a nový rozlišovací systém NPC (didi píše o nových barevných paletách pro oblečení, vlasy, obličeje a vzhled stvůr) Nakonec oba dva módy – Cena neutrality a Vedlejší účinky by měly být přece jen nadabovány. Nejzajímavější ale asi je, že herní disk by měl být multijazykový s možností kombinace libovolného dabingu s libovolnými titulkami (např. ruský dabing a německé titulky). Další změny se týkaly inventáře a alchymie.

Připomínám, že u nás The Witcher Enhanced Edition s největší pravděpodobností nevyjde. O nic (no až na hudební disk) bychom ale přijít neměli, protože všechny aktualizace by měly být ke stažení. Všechny další informace najdete včetně kompletního seznamu chystaných změn naleznete v této sekci.