Heroes desková hra v češtině

The Witcher Enhanced Edition po E3

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher Enhanced Edition po E3

Update: Novinka je nyní opravená. Špatně jsem interpretoval výchozí informace. Omlouvám se. (thx kreion)

Pomalinku se blíží září a s tím i vydání edice The Witcher Enhanced Edition. CD Projekt RED zároveň chce vydat novou retail verzi hry (jde o jakousi ‚Upgrade verzi‘). Již uveřejnili její kompletní obsah, cenu a anketu, která se týká toho, jestli byste si za těchto podmínek tuto verzi hry koupili. Pro české fanoušky je tato anketa tak trochu bezpředmětná, jelikož CD Projekt nemá v plánu tutu edici vydat v České republice (o důvodech více vtéto sekci).

Celé balení má tedy obsahovat: povídku od Andrzeje Sapkowského, mapu světa, Hudební CD ‚inspirováno Zaklínačem‘, soundtrack, DVD s videem ‚Making of The Witcher‘ s dalšími bonusy, herní manuál, příručka, dvě bonusová dobdrodružství a D’jinni na DVD, patch pro proměnu stadardního Zaklínače do Enhanced Edice, nová krabice. Součástní avšak není samotná hra Zaklínač.

Doporučená cena pro západní trhy je 14,99€ (což je asi 360 Kč). Hlasovat v anketě můžou všichni lidé, kteří se zaregistrovali do oficiálního fóra. Lidé, kteří vlastní originální hru a zaregistrovali si ji, budou mít možnost stáhnout si update, který udělá ze standardního Zaklínače Enhanced verzi.

Tvůrci zveřejnili přehled preview The Witcher Enhanced Edition, která vznikla po prezentačce na E3 2008:1Up, The Boston Globe, FIDGIT, Gamersinfo.net, Gamer Tell, GameSpot, GAMESPY. Gaming Nexus,IGN, Keen and Graev Gaming Blog, Kotaku, Rock Paper Shotgun, RPGFan, Sci-Fi, VG Blogger.

P.S. Nyní čekejte asi čtyřdenní pauzu. Odjíždím na dovolenou ;)26