The Witcher: Mysterious Secrets – APRÍL

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher: Mysterious Secrets – APRÍL

Varšava, Polsko – 1. dubna, 2009. Dnes CD Projekt RED, vůdčí světový vývojář her s Zaklínačem na štítě, oznámil svůj první mezinárodně vyvíjený výpad do světa handheldů, The Witcher: Mysterious Secrets. Hra je ve vývoji pro aktuální gen, next-gen a gen-po-next gen. Vydání je předpokládáno mezi úterkem a pátkem 2010.

Jde o revoluci ve hraní na handheldech, po které vám spadne čelist. The Witcher: Mysterious Secrets obsahuje velice mnoho revolučních prvků, které provedou kompletní revoluci, pak de-evoluci, potom evoluci a potom ještě jednou revoluci v celém průmyslu. Mezi revolučními prvky jsou dva kooperativní módy pro multiplayer, které nebyly nikdy předtím na handheldech viděny: hraj se svým kamarádem na jednom systému. Pociťte úžasnou sílu Geraltova pohybu na D-padu a váš kamarád zatím pocítí úžasnou sílu hraní na A a B tlačítkách. Můžete ale také hrát s neomezeným počtem přátel! Jednoduše podejte váš handheld svému kamarádovi a nechte ho chvíli hrát a potom si jej vezměte zpět a hrajte zase vy!

Úctyhodná grafika, vytvořená užitím poloviny barev herního enginu, který jich používá 32, pomáhá ponořit hráče do úctyhodného příběhu Geralta Z Rivie, který bojuje za záchranu světa před neznámým zlem. Vše je situované v kompletně otevřeném světě, který vám umožňuje pohyb vlevo a vpravo po nekonečně dlouhou dobu. The Witcher: Mysterious Secrets také ovsahuje některé prvky, které se nachází v dnešních nejlepší konzolových hrách, jako např. systém rozhodnutí a nesouvislosti, který zaručí, že žádné rozhodnutí hráče nebude mít dopad na výsledek hry. Tak je to správně – žádné další obavy o špatná rozhodnutí. Také vydáme DLC (stažitelný obsah) stojící astronomické částky. Nadcházející DLC ponese název The Witcher: Go Up and Down. Jo, DLC na handheldy. Chcete se prát?

„The Witcher: Mysterious Secrets je opravdu úžasný,“ říká Adam Kicinski, člověk který stojí za CD Projekt RED. „Prostě … opravdu úžasný. Má lepší grafiku, souboje, příběh a je zde mnohem více poprsí než v PC verzi. Úžasné, že?“

Pokročilá 2D techonologie vymačká z 8-bitových procesorů maximum, aby byla vytvořena nejrealističtější grafika v historii her

Displej čítající 32 barev umožní neuvěřitelně barevné krajiny. Poznámka: Polovina z barev není viditelných, protože platforma podporuje pouze 16 barev.

Prototyp „Motion Capture“ technologie dává Geraltovi nevídané 3 animace jako ze života.

Otevřený svět vám umožňuje cestovat vlevo/vpravo herním světem bez jakýchkoliv omezení. V budoucnu uvedeme i směry „nahoru“ a „dolu“, avšak to v placeném DLC.

Neomezená hratelnost vám umožňuje cestovat vlevo/vpravo jak dlouho chcete.

Systém rozhodnutí a nesouvislosti zaručí, že vše je naskriptováno a vaše činnost ve hře vůbec neovlivní výsledek. Již se více neobávejte, že jste udělali špatnou volbu!

Pokročilý fyzikální systém přivádí Geralta k živozu. Sledujte, jak vyskočí do vzduchu, a automaticky spadne zase na zem! Zvládá to úplně sám. Nemusíte mačkat žádné tlačítko dolů.

FREAK systém (plně realistický systém přírody a zabíjení) ničí klasický archaický systém save/load. Pokud zemřete, hra přestane pracovat. Raději neumírejte.

Mocné zbraně a brnění dostanete hned na začátku hry, takže se nemusíte zajímat o hledání lepší výbavy a vybírat mezi dvěma meči atp.

Pokročilý systém soubojů obsahuje milióny možných útokových sekvencí při použití kombinací zbraní s magií. Něco jako úder, kouzlo kouzlo, ale někdy taky úder, úder, úder, či třeba kouzlo, kouzlo, úder, kouzlo, úder, nebo dokonce úder, úder, kouzlo, kouzlo, kouzlo, kouzlo, úder, úder, kouzlo.

Dva revoluční módy pro kooperativní multiplayer vám umožní hrát s neomezeným počtem přátel! Hrajte, podejte handheld vašemu kamarádovi a sledujte, jak hraje! Nebo ovládněte neuvěřitelnou sílu D-padu a váš kamarád zatím pocítí neuvěřitelnou sílu tlačítek A a B.