The Witcher:DueMail, rozcestník na koncepty

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem The Witcher:DueMail, rozcestník na koncepty

V sekci galerie jsem provedl menší reorganizaci a zároveň aktualizaci. Všechny sekce koncepty jsem sjednotil do jedné položky, která se zároveň stala rozcestníkem. Myslím si, že je to takhle přehlednější a lepší, než zlvášť v menu. Nyní k tomu updatu. Přidal jsem 32 konceptů, které pocházejí z tvorby pevnosti Kaer Morhen. Pěkně na tom lze vidět, kolik práce je potřeba na vytvoření jedné lokace.

O D’jinni+patch1.3+Cena neutrality se mlčí. Pokud tento balík nebude vypuštěn do éteru ještě tento týden, tak nezbývá tvůrcům nic jiného, než vydat další tiskovou zprávu s omluvou. Ale musíme myslet pozitivně. Tvůrci pátek 4.4 označili jako první dubnový týden (a ofic. datum vydání zní poslední březnový týden), což znamená, že by balík měl vyjít v nejbližší době (možná již dnes, kdo ví). UPDATE:Oficiálně je opět vše odloženo (kvůli lokalizačním problémům). Tentokrát bez konkrétního data, ale bylo řečeno, že celý balík bude vypuštěn během několika dnů.

Tvůrci hodlají spusit nový „miniprojekt“ s názvem The Witcher: DuelMail. O co že jde? Jde o next-gen hru v prohlížeči. Plánované vydání otevřené bety je ustanoveno na 7.4 a finální verze by měla být hotova 9.5. Hra je klasickou bojovkou mezi několika hráči a bude vyžadovat Flash. O tom, že hra není jen tak obyčejná flashovka, se můžete přesvědčit na screenshotech – 1,2. Více informací naleznete vtiskové zprávě.