Heroes desková hra v češtině

Video recenze na tiscali, moje první dojmy

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Video recenze na tiscali, moje první dojmy

Na tiscali vyjde příští týden velká video recenze. Mimochodem už začínám být alergický na to, jak většina recenzentů hodnotí dlouho herní dobu za mínus, viz například poslední recenze tiscali zmíněná v předchozí novince.

Nové PC (na které čekám již přes týden) sice stále nedorazilo, nicméně jsem měl možnost hodinku si hru vyzkoušet na půjčeném stroji.

Během svých šedesáti minut jsem stihl dohrát pasáž odehrávající se na Kaer Morhen (do Wyzimy jsem se už ani zběžně nepodíval, protože mi hra při nahrávání padla, ale snad je to vyjímka). Jako bývalý hráč Diabla bych překousl tolik zmiňovanou nemožnost skákání, naopak dost mi v některých chvílích vadil dabér Geralta (jsem sám komu přijde, že občas mluví jako mentálně retardovaný?). Příběh vypadá dobře a ke knihám mi sedí, atmosféra hradiště je krásná. Jen mi trochu chyběla možnost porozhlédnutí se po interiéru, na spoustě míst kam není nutné zajít jsou například vhodně uražené shody apod. Soubojovému systému jsem přišel poměrně rychle na kloub (a věřte, že se v něm skrývá daleko více taktiky než například v Gothicovi).

Pozitivní hlediska vám jsou schopny vyjmenovat oficiální stránky, takže jsem se v článku zatím soustředil hlavně na negativa, jinými slovy kladných věcí je daleko víc než jsem vyjmenoval a chyby jsou zde všechny postřehnuté. :) Celkově jsem Zaklínačem nadšen a na nový počítač se teď těším jako narkoman na svojí první dávku po půl roce. Snad už příští týden.