Witcher: Převážně polské novinky

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Witcher: Převážně polské novinky

Čím více se blíží datum vydání, tím více atmosféra houstne :) Oba největší české herní časopisy teď o Zaklínači píší. Level číslo 157 v rubrice LevelUP a Score přidalo mezi stránky velkou reklamu na hru. (THX 2 Zajda).

Polský herní sever Gram.pl, který je řízen CD Projektem, publikoval detailnější obrázekkartení hry, která by měl být v Polsku vydána zároveň se hrou. O kterou karetní hru se jedná, jsem bohužel se svou znalostí polštiny nevyčetl (pozn. karetní hry mají vyjít dvě, první má být součástí polské sběratelské edice a druhá má být samostaný produkt). Součástí balení má tedy být 110 karet s motivy ze hry, 24 žetonů v podobě zlaťáků a mnoho dalších věcí. Server před pár dny také publikoval čtyřstránkovou zprávu z betatestu hry, která určitě potěší všechny, co umí polsky.

Na české verzi oficiálního webu se objevila zpráva, že Breakpoint již dokončil zaklínače na mobil – Zaklínač: Krvavá cesta a zákazníci polské sítě Play si ji již mohou stáhnour. Více o hře níže.

Zaklínač: Krvavá cesta je plosinková 2D hra ve které se hráč vtěli do Geralta, adepta zaklínačské školy. Tvůrci připravili pro hráče sérii atrakcí i překvapení rozdělených do 12 částí ve 4 různých prostředích. Na Geralta čeká jedenáct různých protivníků a různé způsoby jejich eliminace – počínaje použitím dvou mečů přes magická znamení po promyšlený systém bojových komb. Na závěr může hráč odeslat své hodnocení na server, kde si své skóre může porovnat s ostatními hráči.Zdroj: cdprojekt.cz/witcher