Heroes desková hra v češtině

Witcher trailermanie

Rubriky: Zaklínač | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Witcher trailermanie

Vývojáři si nedají pokoj a i ty poslední dny nám hodlají drásat nervy tím že stále vypouštějí do éteru nová videa. Jen za tento měsíc bylo již vydáno videí asi v konečné délce přesahující dvacet minut. O dvou nových napíšu něco teď. První se nazývá Hunting The Wild Hunt a druhé je Combat and tactics.

Hunting The Wild Hunt bylo uvolněno před několika dny pro sever 1UP. Je to druhé video, které vyobrazuje plnění úkolu, tentokrát se však jedna o boční úkol (tzv. side-quest), který můžete dostat při hledání polednice v polích. Můžete pomoci starému poustevníkovi s vyřešením problému s divokou psí semčkou, která se potuluje blízko druidského kruhu. Král honu chce použít sílu kruhu k vyvolání duchů mrtvých válečníků pohřbených nedaleko poustevníkova domu. Poustevník žádá Geralta, aby porazil přízraky a odehnal krále.

Combat and tactics bylo vydáno dnes a to exkluzivně pro Gamespot. Je to vlastně takové představení boje a soubojového systému. Video je dlouhé 4 minuty.

Zároveň se před pár dny objevily dva nové screenshoty, které jsou zatím jen na polské verzi webu -1,2. Na závěr jen tak pro informaci, tak takhle bude vypadat kompletní sada základní verze Zaklínače v Polsku.