Heroes desková hra v češtině

Zaklínač 3 O víně a krvi na The Game Awards vyhlášen nejlepší rpg hrou roku 2016

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zaklínač 3 O víně a krvi na The Game Awards vyhlášen nejlepší rpg hrou roku 2016

Následující zpráva obsahuje překlad oficiálního oznámení CDPR.

Jsme hrdí na to, že vás můžeme informovat o ocenění, které naše hra Zaklínač 3: Divoký hon- O víně a krvi získala v průběhu letošního gala večera The Game Awards v Los Angeles.

„V minulosti, ještě když byly hry distribuovány převážně na cd, bylo populární vydat takzvaný „přídavek“ právě tímto způsobem. Velmi často se jednalo o několikahodinová dobrodružství, vyžadující spoustu práce. Výsledkem však mohlo být DLC obsahující nové funkce, které výrazně ovlivňovaly gameplay.

Když jsme poprvé přemýšleli nad tím, jak by mohlo vypadat poslední rozšíření právě pro Zaklínače 3, rozhodli jsme se přenést tento koncept zpět.“ Říká Konrad Tomaszkiewicz, režisér Zaklínače 3: O víně a krvi. „Už jen skutečnost, že naše hra získala nominaci TGA na nejlepší RPG, bylo pěkné samo o sobě; vítězství však pro nás bylo něco fenomenálního.“ Dodává Tomaszkiewicz.

Před dvěma týdny získalo DLC další dvě ocenění, tentokrát v rámci Golden Joystick Awards za nejlepší vyprávění a nejlepší vizuální stránku hry. Doug Cockle, hlas Geralta z Rivie posléze vyhrál v kategorii nejlepší video-herní dabér a celý CD PROJEKT RED si odnesl ocenění studio roku.