Zaklínač 3: O víně a krvi získal dvě ocenění v anketě Global Game Awards

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zaklínač 3: O víně a krvi získal dvě ocenění v anketě Global Game Awards

Videoherních ocenění je v dnešní době nepřeberné množství, ale jen málo z nich však udílejí samotní konzumenti a přesně tak tomu je u Global Game Awards. I tento podzim se hráči z celého světa rozhodovali, koho ocení v celkem 34 kategoriích a nezapomněli ani na poslední datadisk Zaklínače 3.

První kategorií ve které rozšíření s náskokem více než 58% hlasů zvítězilo, byl nejlepší příběh. S celkovým podílem 72% se umístilo před adventurou Ucharted 4 a Firewatch a stejně tak uzurpovalo první příčku i v kategorii nejlepší expanze.

Nejlepším vývojářem se pro tento rok stalo americké studio Blizzard a společně se svým novým titulem Overwatch se umístilo na první příčce i v kategorii nejlepší multiplayer. O nejlepším RPG tentokrát rozhodoval jediný procentní bod a to konkrétně mezi tituly Deus Ex: Mankind Divided Tyranny. Futuristické Deus Ex, o kterém se v České republice mluvilo hlavně v kontextu zasazení do našeho hlavního města a s tím spojené úděsně implementované češtiny, se (naštěstí) umístilo na druhém místě.

CD Projektu tímto gratulujeme a držíme palce do dalších ročníků! Účastnili jste se tento rok hlasování Global Game Awards také vy? Piště zde nebo na naší facebookové stránce TheWitcher.cz.