Heroes desková hra v češtině

Sníh a mráz ve světě Zaklínače

Rubriky: Zaklínač 3 | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sníh a mráz ve světě Zaklínače

Pravda, letošní zima (zatím) nebyla na sníh tak štědrá, jak by si možná někteří přáli. Což může u řady, módům přístupných, hráčů vyvolat otázku, zda-li by nestálo za to, navodit si onu požadovanou zimní atmosféru alespoň ve Velenu nebo na Skellige?

Někteří si možná pamatují na jeden z možných konců Zaklínače 3, ve kterém nás CDPR nechal nahlédnout do zasněženého Bělosadu a jednalo se o bezesporu netradičí zážitek. Moder vystupující pod přezdívkou KNG šel však ještě dál a nahradil každou venkovní texturu ve hře její zasněženou formou.

Skeptiky možná uklidní fakt, že velká část assetů byla upravena samotnými vývojaři pro účely výše zmíněného epilogu, což zamená, že amaterských úprav zde najdete opravdu malé množství a to hlavně v Novigradu, se kterým se však autor vypořádal také poměrně vkusně a kontinuita kvality zpracování tím nijak netrpí.

V závěru je třeba podotknout, že i přes svůj rozsah se mód překvapivě obešel bez větších technických nedoladěností a bugů. S trochou fantazie ho proto můžeme považovat za takové 17. free dlc.