Heroes desková hra v češtině

Deskovka The Witcher: Path of Destiny vybrala 7 milionů euro

Rubriky: Zaklínač, Ze světa Zaklínače | komentáře

The Witcher: Path of Destiny je další deskovkou ze světa Zaklínače. Jde o fanouškovský projekt, který vznikl v nástroji RPG Maker VX Ace a na další rozvoj nasbíral velmi zajímavou sumu. V období jednoho měsíce vybral bezmála 7 miliónů euro (cca 176 miliónů českých korun). Jde o nekomerční iniciativu, která si klade za cíl přinést nové příběhy a dobrodružství ze světa Zaklínače.

V deskovce The Witcher: Path of Destiny se hráči mohou ponořit do prostředí plného příšer, magie a politických intrik, které jsou typické pro svět Sapkowského. Hra umožňuje hráčům prozkoumat nové příběhy a interagovat s různými postavami v tomto rozmanitém fantasy světě.

Deskovka The Witcher: Path of Destiny vypadá skvěle!

V jednoduché optice jde o karetní hru pro 1-5 hráčů, ve které se stanete jednou ze známých postav z příběhů ze světa Zaklínače. Lze si vybrat cestu Geralta, Yennefer, Ciri, Vesemira nebo Marigolda. Cesta se váže na vaše rozhodnutí, tudíž koncekvence jsou velmi rozmanité. Nemluvě o samotných koncích.

Celý projekt se tváří velmi zajímavě. Jakmile se dostaví další informace o možném releasu – hned je s vámi budeme sdílet.

Zatím můžete mrknout na nejnovější komiks Zrnko pravdy nebo deskovku Zaklínač: Starý svět.

Rise of Ronin

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments