Heroes desková hra v češtině

The Witcher: Ronin je japonský komiks od talentů ze studia CD Projekt RED

Rubriky: Ze světa Zaklínače | komentáře

The Witcher: Ronin je ambiciózní komiksový projekt, který zaštiťuje studio CD Projekt RED a jeho skupina specializovaných kreativců. Tito vybraní nadšenci vždy toužili po prozkoumání světa Zaklínače ze zcela nového pohledu. Na místo západní mytologie a tradičních pohádek, které doprovází dosavadní Zaklínačskou sérii, se tvůrci zaměřují na bohatou tradici japonského folklóru.

V podobném světe je role zabijáka monster stejně podstatná, jako nebezpeční duchové Yokai a Oni (tradiční japonští duchové a démoni, často spojovaní se situaci kolem záhad, zjevení nebo podezření).

The Witcher: Ronin – Geralt

Hlavní příběhová linka se točí opět kolem Geralta, jenž se snaží dohledat bájnou Lady of Snow Yuki Onna (informovali jsme dříve v aktualitách) ve známém scénáři otevřeného světa plného nástrah a nebezpečí, kde je nucen činit obtížná rozhodnutí, která vedou k obtížným bitvám. Vítejte v Japonské éře Edo v originálním manga zpracování.

The Witcher: Ronin – Lady of Snow Yuki Onna

Vydání Zaklínače Ronina obsahuje 4 kapitoly, což vychází cirka na 100 plnobarevných stránek komiksu. Kromě toho jsou k dispozici další 3 povídky, jako unikátní rozšíření jedinečného počinu. Tyto samostatné příběhy prohlubují kontext tohoto tajemného světa Roninů a také odhalí postavy Vesemira a Yennefer v exkluzivním stylu mangy. Nechybí také sekce tvorby s komentáři od samotných tvůrců, rané návrhové skici a vzhled mytologického pozadí, které ovlivnilo celý počin.

Toto exkluzivní vydání Zaklínače: Ronin v tištěné podobě bude k dispozici pouze na Kickstarteru, kde se s vaší pomocí a zpětnou vazbou budou tvůrci snažit posunout kvalitu jednoho svazku komiksu tak daleko, jak jen to bude možné. Vydání obsahuje zatím polskou, anglickou a japonskou lokalizaci. Od fanoušků se po devíti hodinách vybralo už 330 tisíc euro.

Pokud jste ještě nečetli již vydané komiksy Zaklínače, pak neváhejte omrknout 5 vydání kompletně v češtině.

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments