Gwent: otevřený dopis od Marcina Iwińského

Rubriky: Gwent: Karetní hra | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Gwent: otevřený dopis od Marcina Iwińského

Včera se na stránkách CD Projektu objevila zpráva od jejího zakladatele Marcina Iwińského ohledně plánované hry Gwent The Witcher Card Game. Dovolujeme si vám poskytnou její překlad.

Ahoj všichni!

Předpokládám, že mnoho z vás už slyšelo o tom, že tento rok na videoherní konferenci E3 představil CD Projekt RED karetní hru Gwent The Witcher Card Game. Nejenže to pro nás byla možnost konečně rozhlásit na všechny strany, že pracujeme na další skvělé hře, ale také příhodná situace poděkovat zcela mimořádné skupině lidí, bez které by Gwent nikdy nevznikl: Vám. 

Prosím, dovolte mi říct ještě jednu věc: Chtěl bych poděkovat všem fanouškům Gwentu a Zaklínače za ohromnou míru inspirace, bez které by ona hra vůbec nevznikla. Myslím, že je to řečeno vcelku přesně, protože intenzita příchozích mailů, příspěvků na fóra a všeho ostatního byla jedním slovem šílená. Byla to ta chvíle, kdy všechno houká, bzučí, vibruje a jinak se točí kolem myšlenky: Gwent nebo nic. Tím myslím, že za tu dobu bylo podomácku  vytvořeno více než 40 Gwentů, lidé si tiskli své vlastní karty, vytvářeli dřevěné hrací desky, prostě naprosté šílenství. 

Tak jsme zde a vstřebali jsme všechnu tu inspiraci a energii, kterou jste nás zásobili a vložili ji do Gwentu. Pokud jste si ho užívali i v Divokém honu, předpokládám, že vás nemusím přesvědčovat, abyste se přihlásili do nadcházející bety a ani v případě, že jste tuto hru nikdy nezkusili, tak teď je ten praví čas. Běžte na playgwent.com, přihlašte se a až beta vyjde, řekněte nám, co na hře máte a nemáte rádi a poraďte nám, kde je potřeba ji zlepšit. Pomozte nám ji udělat skutečně jen a jen pro vás. 

Ještě jednou děkuji,

Marcin Iwiński, spoluzakladatel CD Projektu