Na obrázku z nové herní ságy Zaklínač je medailon Školy rysa!

Rubriky: Ze světa Zaklínače | komentáře

Společnost CD Projekt RED potvrdila v jednom z rozhovorů pro server Eurogamer, že na medailonu z upoutávky na novou hru Zaklínače je skutečně rys.

„Dobře, některé záhady by neměly být tak tajemné,“ uvedl slovo ředitel komunikace CD Projekt RED Robert Malinowski. „Mohu potvrdit, že medailon je skutečně ve tvaru rysa.

Ukončil tak spekulace, které kolovaly od pondělního zveřejnění. Podobnost medailonu s rysem je jasná. Problém byl v tom, že v předloze žádná rysí škola neexistovala – ani v knihách, ani ve hrách, ani nikde jinde. To jistě mohlo zamotat některým hlavu (včetně těch našich).

Jediná zmínka o zaklínačské Škole rysa je ve fiktivním fanouškovském článků na serveru Fandom Wiki. Příběh se točí kolem Lamberta a čarodějky Kiery Metz, kteří se po událostech Zaklínače 3: Divoký Hon vydali na jih reformovat kočičí školu jako Školu rysa. Zda na základě toho vývojáří postaví zbrusu novou ságu Zaklínače zatím nevíme, ale zdá se to být méně pravděpodobné. Nová sága pravděpodobně odstartuje zcela nový příběh a také zbrusu novou Školu rysa. S výběrem hlavní postavy a jeho charakteru budou mít ovšem tvůrci laťku opravdu vysoko. Ledaže by poprvé zavedli systém vytvoření vlastní postavy.

Pozorně sledujeme další vývoj zpravodajství kolem nové herní ságy Zaklínače, stay tunned.

Nezapomeňte si také prohlédnout seriálové suvenýry nebo knihy Zaklínače.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments