Heroes desková hra v češtině

The Witcher: Nightmare of the Wolf bude nový anime film na Netflixu od tvůrců seriálu

Rubriky: Nightmare of the Wolf, Seriál Zaklínač | komentáře

Nová tvorba na téma Zaklínače na sebe nenechala dlouho čekat. Poté, co Netflix oznámil, že první řada seriálu Zaklínač se stala nejvíce sledovanou první sérií značky, je ohlášen anime film The Witcher: Nightmare of the Wolf. Cirkulující drby se tímto nádherně potvrdily.

Děj tohoto single anime počinu napíše Beau DeMayo, tvůrce třetího dílu první série s názvem „Betrayer Moon„. DeMayo si každopádně vezme na starosti i jednu z nadcházejících epizod druhé sezóny seriálu, jenž se začne natáčet přístí měsíc a vydána by měla být v průběhu příštího roku. Jeho tvorba se tedy v nadcházejících letech jen tak nezakecá. Vzhledem k DeMayovým hororovým sklonům lze tento žánr očekávat i od samotného anime filmu. Taktéž figurující vlk v názvu napovídá, že by hlavní postavou mohl být Geralt. Nicméně se nesmí zapomínat ani na nejstaršího zaklínače školy vlka – Vesemira, jehož hlavní obsazení by mohlo dodat dějové lince naprosto nový směr.

Více informací zatím nebylo oficiálně potvrzeno, takže si na první záběry, trailer nebo více podrobností budeme muset ještě nějakou chvilku počkat. Datum vydání je směrován mezi první a druhou sérii, tudíž vyjde buď koncem tohoto roku nebo začátkem příštího. Důležité je, že se Zaklínač příchodem seriálu skutečně probouzí, a my pevně věříme, že i další herní pokračování na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments