Vychází next-gen update Zaklínače 3: Divoký Hon!

Rubriky: Zaklínač 3 | komentáře (6)

Konečně si můžeme dát famózní jízdu zaklínačským universem znovu a ještě v lepším zpracování. Už dnes vychází next-gen update Zaklínače 3: Divoký Hon. Aby váš návrat do Křivušských blat byl ještě svižnější, nachystali jsme pro vás informace o přesných časech uvolnění updatu a další užitečné informace.

Kdy vychází next-gen update Zaklínače 3: Divoký Hon?

Již jsme informovali, že next-gen update pro Zaklínače 3: Divoký Hon vychází 14. prosince 2022 v 1:00 pro PC a Xbox Series S|X. Majitele konzole Playstation 5 se dočkají o hodinu dříve, a to přesně v půlnoci z úterý na středu.

Jak získám next-gen update Zaklínače 3: Divoký Hon?

Pokud už vlastníte Zaklínače 3 na PC, Playstation 5 nebo Xbox Series S|X, stáhne se vám aktualizace automaticky.

Stačí hru spustit nebo přejít na stránku obchodu své konzole či herní služby a zkontrolujte dostupnost aktualizace.

Pokud vlastníte Zaklínače 3 pouze na původních konzolích Playstation 4, Xbox One nebo Nintendo Switch, rovněž obdržíte bezplatný next-gen update a jeho novinky, avšak bez vizuálních vylepšení, které tyto konzole nepodporují.

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Půjde hrát dříve uložené hry na novém next-gen updatu?

Ano, na dříve uložené hry v původních verzích budete moci navázat. Je možné, že u některých služeb nebo na konzolích bude potřeba uložené pozice na původní konzoli nahrát na cloud a až pak následně nainstalovat update. Nicméně next-gen verze Zaklínače 3 je plně kompatibilní se staršími uloženými hrami.

Problém nastává u trofejí. Na nových konzolích se vám nebudou trofeje z platforem nižších generací synchronizovat – tudíž o ně přijdete. To může být skvělou motivací dát si hru od znovu a rozpoutat lov na trofeje.

Co všechno nabídne nový update?

Kromě vylepšené grafiky a DLC s tématikou Netflixu budou součástí aktualizace Zaklínače 3 pro next-gen platformy také následující vylepšení a opravy:

  • Netflix DLC – Úkol inspirovaný Netflixem, nové vybavení Geralta, nové oblečení pro Marigolda, nové oblečení pro nilfgaardské vojáky
  • Vylepšené vizuální efekty – Ray Tracing, vylepšené odrazy v prostoru obrazovky, vylepšená zeleň, vylepšené textury, podpora FSR 2.1, podpora DLSS 3
  • Cross-progress – uložené pozice se mohou používat na jakékoliv platformě nové generace. Progress hraní na PC tedy můžete načíst i například na konzoli PS5.
  • Vylepšení kamery, ovládání a uživatelského rozhraní – Nová možnost kamery, možnost rychlého odlévání znaků, filtrování mapy, možnost skrýt minimální mapu
  • Režim fotografií – Nový režim fotografií
  • Integrované módy – Přidány oblíbené komunitní a vývojářské módy
  • Opravy úkolů – byly opraveny hlavní chyby a problematiky v několika úkolech

A možná dostaneme i nový rozcestník pro rychle cestování do Vranova! Celý seznam změn a novinek můžete najít na oficiálních stránkách.

Dejte si jízdu, která se skvěle prožívá a ještě lépe se na ní vzpomíná. Zaklínač 3: Divoký Hon je masterpiece, tak si ho užijte znovu a ještě v lepší grafice!

Kdyby vám chyběly nějaké dárky na Vánoce, můžete se mrknout do našeho obchodu, kde najdete Zaklínačské knihy nebo oblečení a suvenýry!

Rovněž doporučuji sledovat release stream společnosti CD Projket RED na jejich oficiálním účtu Twitch.

Odebírat
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
66pepo66
Host
66pepo66
1 rok před

To naozaj vyšiel iba jeden quest? Naivne som si myslel, že to bude aspoň nejaká krátka séria misií. Lenže takto po takmer 4 rokoch som spustil Zaklínača iba pre toto a po prejdení novinky už znova nemám čo robiť, keďže som všetko prešiel. :D

Zilvar
Host
Zilvar
1 rok před

Zdravím,fungují vám po aktualizaci více grafických karet(nVidia SLI) předtím my sli normálně,a teď je zatížena jenom jedna ?

Ori63
Host
Ori63
1 rok před

Zdravím já na PlayStation nemůžu najít DLC jak to snimi je mám je koupené zvlášť

Harry
Host
Harry
1 rok před

The Witcher 3 Next-Gen Update — Release Night Stream

Jakub
Host
Jakub
1 rok před

Zdravím, mne to po nainštalovaní toho next genu úplne rozhádzalo grafiku a nedá sa to ani hrať, neviem čím to je. Mám nový PC, preistotu som vypol aj raytracing a robí mi to dokonca aj na najnižších detailoch. Neviete čím to môže byť? Ta stará verzia šla včera úplne v pohode.