Heroes desková hra v češtině

Na Zaklínači 4 pracuje polovina CD Projektu

Vlk se opět vrací..
Rubriky: Zaklínač 4 | komentáře

Po dokončení nejnovějšího DLC rozšíření do Cyberpunk 2077 se zraky a zejména také pracovní síly společnosti CD Projekt přesouvají k vývoji plánovaných titulů. Hře Zaklínač 4 nebo chcete-li pracovně projektu Polaris, se podle nejnovějších informací momentálně věnuje již 50 % všech členů vývojářských týmů společnosti. Už to nám začíná napovídat, že šikovné a pilné ručičky tvůrců z CDPR jsou opět v akci.

Čtvrtý Zaklínač, první na řadě?

Již dříve jsme vám dali dohromady přehled plánovaných her Zaklínače v příštích letech. Nyní se vývoj přesouvá zejména k projektu Polaris, tedy čtvrtému pokračování herní ságy Zaklínač. Zveřejnila to společnost CD Projekt ve svém posledním transparentním reportu.

Ze zmiňovaného reportu lze jasně vidět, že nadpoloviční většina vývoje opustila na konci října 2023 vydané DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, a přesunula svůj fokus na projekt Polaris (tj. Zaklínač 4).

Pracovní rozložení sil společnosti CD Projekt v roce 2023.

Projekt Sirius hned v patách

Dobrou zprávou zůstává fakt o podílu prací na Zaklínači 4 napříč celým rokem. Z reportu a náhledu na obrázku (viz výše) je jasně vidět, že se vývoj na novém pokračování neupozaďuje, ba naopak. V závěsu navíc zůstává také projekt Sirius. Plánované herní zpracování Zaklínače od společnosti The Molasses Flood.

V případě projektu Sirius očekáváme nové inovativní pojetí zaklínačského univerza, které lze přirovnat například ke hrám The Flame in the Flood nebo Drake Hollow. Zmiňované tituly má na svědomí právě studio The Molasses Flood.

Vrátí se Geralt z Rivie i do dalších pokračování?

V rozhovoru pro herní magazín Lega Nerd se informačně rozvášnil výkonný direktor CD Projektu – Sebastian Kalemb.

„Bude to nesmírný zážitek pro spousty hráčů, tedy zejména těch skalních, kteří si ze srdce přejí návrat dobrodružství Geralta.“

Geraltovo zapojení do hlavní příběhové linky však Sebastian neprozradil, resp. nepotvrdil, ani nevyvrátil. Zvěsti samozřejmě kolují také o zapojení Ciri, která by mohla být hlavní postavou nového Zaklínače.

Žádná oficiální informace však zatím nepadla.

Nezapomeňte omrknout také nejnovější Zaklínačský komiks – Balada o dvou vlcích. Rovněž vyšla také velmi okčekávaná deskovka Zaklínač: Starý svět.

Zaklínače 3: Divoký Hon si můžete objednat v ověřených obchodech Xzone, JRC nebo G2A (Steam, Playstation, Xbox).

 

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments