Heroes desková hra v češtině

Remake prvního Zaklínače bude s otevřeným světem!

Rubriky: The Witcher Remake | komentáře (2)

Vývojáři ze společnosti CD Projekt RED potvrzují, že remake původního Zaklínače z roku 2007 bude mít plně otevřený svět. Což by v kombinaci s Unreal Enginem 5 mohlo poskytnout solidní herní zážitek. Dočkáme se zcela nového Zaklínače na motivy Divokého Honu? Ten mimojiné nastavil laťku velmi vysoko, a to jak v herní sérii, tak celém herním světě!

Společnost CD Projekt RED ohlásila remake původního Zaklínače už před měsícem (pod původním označením Canis Majoris). Nicméně tím, že první Zaklínač otevřený svět tak úplně neměl, tak vlastně zůstavalo otázkou, zda bude mít remake open-world možnosti.

Potvrzení přichází až s oficiálním reportem CD Projektu RED za poslední kvartál, který vyšel dnes tj. 28. listopadu 2022. V kapitole o remaku prvního Zaklínače stojí – „Příběhově orientované RPG s otevřeným světem pro jednoho hráče„. Tvůrci žádné další informace nepřinesly. Naopak pouze zopakovali své původní prohlášení:

ještě chvíli potrvá, než se budeme moci podělit o další podrobnosti„.

„Původní Zaklínač je místo, kde to pro nás, pro společnost CD Projekt RED, všechno začalo. Byla to vůbec první hra, kterou jsme vytvořili, a tehdy to pro nás byl velký okamžik. Vrátit se na toto místo a předělat hru, aby ji mohla zažít další generace hráčů, nám připadá stejně velké, ne-li větší“ dodal šéf studia Adam Badowski.

V původním Zaklínači prožíval Geralt z Rivie dobrodružství v temerském hlavním městě Vizima. Zatímco ve třetím dílu se hráči mohli dostat pouze na hlavní hrad, v remaku Zaklínače se otevře Vizima celá, včetně předměstí i dalších části.

Vše pro fanoušky Zaklínače!

Každá z oblastí byla v původní hře rozdělena jako jiná úroveň a většinou se po dokončení jedné z nich hráči nemohli vrátit zpět. V remaku se však zdá, že všechny tyto oblasti budou propojeny a hráči budou moci do Vizimy vstupovat a vystupovat, podobně jako do Novigradu v Zaklínači 3.

Odebírat
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harry
Host
Harry
1 rok před

Shut up and take my money! ;)