V domě je Bruxa! Trailer seriálu Zaklínač odhaluje záběry z druhé řady.

Rubriky: Seriál Zaklínač | komentáře (2)

Odpůrce trailerů příliš nepotěšíme. Kdo si chce raději užít podívanou druhé řady seriálu Zaklínač až v prosinci, může v klidu tento článek přejít. Ti z vás, kteří naopak chtějí vidět Vesemira a nově záběry, račte pokračovat dál k našemu článku. Pro štěstí nás všech, upoutávky toho zase tolik nevyspojlují.

Jak už zmiňoval Harry v aktualitách, na nově vzniklém eventu Netflix TUDUM se kolem Zaklínače dělo spousty věcí. Tou nejzásadnější pro všechny fanoušky seriálu, musí být jiště ohlášení natáčení třetí řady. Kromě toho tvůrci zveřejnili také dva nové klipy obsahující záběry z druhé řady. Rovněž se se dostala na povrch také informace, že kromě nadcházejíc spin-off minisérie Witcher: Blood Origin se dočkají adaptace také ti nejměnší. Zaklínač vyjde jako další anime film a také zpracování pro děti a rodinu, což je vzhledem ke krvavému podtextu celého universa Zaklínače dosti nereálná představa. Více informací zatím nikdo nezvřejnil.

V dalším klipu se odhaluje Nivellen. Můž prokletý v kance v kombinaci s medvědem. Jde o adaptaci z první povídky Zrnko pravdy, kde dojde také na zápletku s Bruxou, o které je řeč v prvním videu. Dál netřeba spoilovat, fanoušci znalí knih jistě ví, na co všechno přijde v rámci tohoto úryvku.

Třešničkou na dortu bylo oznámení třetí série seriálu, které přišlo přímo z úst režisérky Lauren Schmidt Hissrich. Vzhledem k popularitě Zaklínače se ani není čemu divit. Kdy další řada vyjde zatím není známo. Co ale víme jistě je, že druhá řada seriálu Zaklínač přistane na Netflixu 17. prosince 2021, což je už za 2 měsíce a pár týdnů.

Odebírat
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harry
Host
Harry
2 let před

Osobně mám také velké obavy o zavlečení dětí do světa Zaklínače. Tuším za tím nechutnou komerci a rozmělnění původního „lore“, které posune celý Sapkowského svět úplně jinam.

Naposledy upraveno 2 let před od Harry