Začátkem příštího roku začne natáčení 3. řady seriálu Zaklínač

Rubriky: Seriál Zaklínač | komentáře

Zatímco napjatě vyhlížíme druhou sezónu seriálu Zaklínač, která přistane na Netflixu 17. prosince letošního roku, už se mluví o další. Již na konci léta jsme vás informovali, že tvůrci oficiálně ohlásili třetí sérii seriálu. Nyní máme díky vypisu serveru Production Weekly také informací, že natáčení začne vlastně poměrně brzy.

Ano, skutečně je tomu tak. Natáčení třetí řady serilu Zaklínač začne už v prvním kvartálu příštího roku (leden-březen 2022). Pokud samozřejmě půjde vše hladce a produkční harmonogram nenabourají covidová opatření nebo možná zranění herců. O čemž jsme se ponaučili v druhé řadě seriálu, která nebrala zpoždění hned několikrát.

Další změnou v přípravách třetí série je také produkční zázemí. To se stěhuje od Arborfield Studios z britského Wokinghamu do nedalekého sídla Longcross Studios. Seriál Zaklínač se takto dočká už třetí změny produkčního centra v rámci tří sezón. Zda se právě Longcross Studios stane stálým zázemím pro nadcházející série Zaklínače je otázka, na jejíž odpověď si budeme muset ještě počkat.

Nyní můžeme zpět upřít zrak na blížící se druhou řadu, která vyjde už za méně než 60 dní, konkrétně 17. prosince 2021. Pokud se vám seriál Zaklínač líbí, určitě vás budou bavit také seriálové suvenýry.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments