Heroes desková hra v češtině

Druhá řada seriálu Zaklínač je tady!

Rubriky: Seriál Zaklínač | komentáře

Čekání je konečně u konce. Druhá řada seriálu Zaklínač si dnes odbyla premiéru na streamovací službě Netflix. Geralt z Rivie v podání Henryho Cavilla se vrací po téměř dvouleté pauze. Díky úspěchu a postupujícímu fenoménu se druhá série dočká lepšího zpracování a pro méně znalejší také konzistentnější dějové linky.

Seriál Záklínač se prodává dobře. Nebo lépe řečeno – je o něj extrémní zájem. Ať chcete nebo ne, fenomén Zaklínač postupuje správnou cestou. Už teď je jasné, že se dočkáme minimálně další – třetí řady, u které to dle našich skrovných odhadů jen tak neskončí.

Zaklínač má nakročeno velmi dobře. Kromě seriálu se chystá v příštím roce také minisérie Blood Origins. Mimojiné se neustále něco děje kolem mobilního Monster Slayera nebo karetní hry GWENT. Nemluvě o možném brzkém ohlášení čtvrtého pokračování herního Zaklínače.

Teď si vychutnejte osm nových dílů seriálu Zaklínač, které jsou k dispozici na Netflixu. Novou řadu si můžete pustit také s českými titulky. Kdo se nechytá s příběhovou linkou Nivellena, může si přečíst náš podrobný článek.

 

Odebírat
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments